Basha takim elektoral në Fier: Do punoj për të gjithë, edhe për socialistët

Kreu i PD, Lulzim Basha ndodhet sot në Fier, në kuadër të takimeve elektorale ku është pritur me entuziazëm nga mbështetës dhe qytetarë të shumtë. Kreu i PD ka folur para tyre duke iu bërë thirrje në radhë të parë të mbajnë maskat dhe respektojnë distancën. “Të mbajmë maskat, të mbajmë distancën, por ama ta … Continue reading Basha takim elektoral në Fier: Do punoj për të gjithë, edhe për socialistët