Aktualitet

Basha te busti i Havzi Nelës: Amanetin për Shqipërinë në BE do e çoj përpara


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:21 - 02/04/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha, gjatë vizitës së tij në qytetin e Kukësit, u ndal edhe tek memoriali i poetit Havzi Nela.

Teksa vendosi një buqetë me lule në nder të tij, Basha, premtoi se pas 25 prillit amanetin e Havzi Nelës për një Shqipëri europiane do e çojë deri në fund.


Lulzim Basha: Amanetin për Shqipëri europiane do e çoj deri në fund. E gëzofsh demokracinë dhe ekonominë që do të sjellim.

Qytyetarja: Të lulëzojë demokracia dhe u bëfsh kryeministër.<
>
78601129-4d7c-4a87-a7ed-caddd5a7ba31 4ec80f47-596a-4a46-b197-2f647cb169f4 f278bdda-6853-4ec2-8c41-66df81741b4b
1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas