Aktualitet

Basha uron 8 Marsin: Me gra të forta, vendi mund të përballet me çdo sfidë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:54 - 08/03/21 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me anë të një statusi në Facebook ka uruar gratë shqiptare në Ditën Ndërkombëtare të Gruas 8 mars.

“Me gra të forta – Shqipëria mund të përballet me çdo sfidë, dhe ne padyshim që kemi shumë sfida përpara nesh.
Ju meritoni një qeveri më të mirë. Një qeveri që kujdeset për ju.
Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas të gjitha grave shqiptare” , shkruan Basha.


Statusi nga Lulzim Basha: 

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas duhet të kujtojmë se:Ju, gratë e Shqipërisë, jeni forca e vendit tonë.
Pa gra të forta, nuk ka një Shqipëri të fortë.
Me gra të forta – Shqipëria mund të përballet me çdo sfidë, dhe ne padyshim që kemi shumë sfida përpara nesh.
Ju meritoni një qeveri më të mirë. Një qeveri që kujdeset për ju.

Lexo edhe :  Keqpërdoret numri i Ilir Metës- Zëdhënësi i presidentit: Do kërkojmë hetim

Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas të gjitha grave shqiptare!

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas