Aktualitet

Basha uron festën e pavarësisë së SHBA, shpërndan postimin e ambasadores Yuri Kim

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:36 - 04/07/20 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uroi festën e pavarësisë së SHBA, duke shpërndarë një postim të ambasadores amerikane Yuri Kim nga pritja në rezidencën e saj për autoritetet më të larta të shtetit dhe kreun e opozitës.


“Faleminderit ambasadore Yuri Kim për mikpritjen tuaj të këndshme. Faleminderit popullit dhe qeverisë suaj për ndihmën dhe mbështetjen e pazëvendësueshme në këto kohë sfiduese. Për të gjithë miqtë tanë amerikanë: GËZUAR 4 KORRIKUN! Zoti e bekoftë Amerikën dhe Zoti e bekoftë Shqipërinë!”– thuhet në mesazhin e liderit të opozitës në festën kombëtare të SHBA.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas