Aktualitet

Basha uron Pashkët Ortodokse: Drita e ringjalljes mbushtë me shpresë zemrat e shqiptarëve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:15 - 02/05/21 |
mapo.al

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, uron besimtarët ortodoksë për Pashkët.

Në një mesazh në “Facebook”, Basha uron që drita e ringjalljes të mbushë me shpresë zemrat dhe vatrat e çdo familjeje shqiptare.


“Të gjithë besimtarëve ortodoksë ju uroj nga zemra Gëzuar Pashkët!

Drita e ringjalljes i mbushtë zemrat tuaja dhe vatrat e çdo familje shqiptare plot me shpresë dhe besim se e mira do të mundë çdo sfidë, dhimbje dhe padrejtësi. Zoti e bekoftë Shqipërinë!”, shkruan Basha.
32


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas