Aktualitet

Basha, video-mesazh për fëmijët: Janë e ardhmja jonë, ndryshimi duhet për ta


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:06 - 02/03/21 |
mapo.al

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, publikon në rrjetet sociale një video-mesazh të veçantë, me në fokus fëmijët.


Kryedemokrati Basha takon disa fëmijë në rrugë, të cilët i përshëndet dhe bën foto me to. Ndërsa përbri video-mesazhit, ai shkruan se fëmijët janë e ardhmja e vendit dhe për ta duhet sjellë shpresa e ndryshimi.


“Fëmijët janë e ardhmja jonë! Për ta duhet të sjellim shpresën që u nevojitet dhe ndryshimin për të cilin kemi nevojë të gjithë!”, shkruan Basha. 


1


Etiketa: ,

Pas