Aktualitet

Basha-vlonjatëve: Rama po ju mashtron prap për legalizimet, mos ja hapni derën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:49 - 22/04/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim me qytetarët e Vlorës, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Kryedemokrati Basha tha se kryeministri Rama do të prishë 110 mijë shtëpi ndërsa thotë se ai s’bëri asgjë për 8 vite

Më tej, gjatë takimit me vlonjatët, Basha tha se Rama po i gënjen ata sërish për legalizimet, ndërsa iu bëri thirrje atyre që të mos ja hapin derën dështimit për të tretën herë.


Kryertari i Partisë Demokratike tha se ditën e dielë, Rama do të largohet bashkë me kriminelët, shitblerjen e votës dhe korrupsionin e tij.

“Shqiptarët do të votojnë numrin 9 për ndryshim që të sjellim një të ardhme më të sigurtë dhe më të mirë për vendin”-tha Basha. Kryedemokrati u prit me entuziazëm nga qytetarët vlonjatë, siç shihet edhe në pamjet më poshtë. Kjo ishte fushata përmbyllëse e Bashës në Vlorë.

Lexo edhe :  Përfundon numërimini në Kukës, Gjirokastër, Vlorë, dhe Dibër, ja rezultatet


<
>
ccd7ab23-cb14-4d72-92f8-a089771fb43c e7ee95c8-ecc7-4ce0-9624-00944889ab71 d53a75fa-e2f8-40f8-b98d-7ea8b6c8992a f1437b49-c2b9-480d-8155-020bcef6e01c 9974ed78-8d71-4478-a09d-f5311582f5a9

 


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas