Aktualitet

“Bashkë kundër së keqes” – Çifti Basha viziton ekspozitën e veçantë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:17 - 21/01/21 |
mapo.al

Çifti Aurela dhe Lulzim Basha kanë qënë sot bashkë në Galerinë e FAB.Ata kanë vizituar ekspozitën e zysh Taulanda Jupi.


Fotot e ekpozitës kanë tematikë lidhur me luftën kundër dhunës ndaj gruas.
“Bashkë kundër së keqes”, shkruan Aurela në Instagram.Më poshtë postimi: 


 

View this post on Instagram

 

A post shared by A B . (@basha_aurela)

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas