Aktualitet

Bashkëpunim mes Young Zerkas dhe Lumi B?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:20 - 02/12/20 |
mapo.al

Me sa duket, kjo është periudha e bashkëpunimeve.


Bëhet fjalë për dy këngëtarë mjaft të njohur të muzikës në Shqipëri, Lumi B dhe Young Zerka.


Pjesë e albumit të fundit të Lumi B, do të jetë edhe bashkëpunimi me Young Zerkën.Për sa i përket publikimit, akoma nuk ka një datë konkrete. /Prive.al
1
Etiketa: , ,

Pas