Kryesore

Basha poston videon: Rama vetëm na grabit, ka dështuar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:30 - 21/01/21 |
mapo.al

Kryetari i PD-së Lulziim Basha, me anë të një video të shpërndarë në rrjetet sociale, shkruan se Rama ka dështuar dhe se vetëm na grabit.Basha thekson se “Rama ka si mision vetëm, të grabisë shqiptarët, duke shtuar se bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë”.


Postimi
A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai vetëm na grabit. Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!


12Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas