Aktualitet

Baton Haxhiu vlerëson Bashën: Mesazh korrekt dhe lider i së ardhmes

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:25 - 28/05/20 |
mapo.al

Baton Haxhiu, i njohur si kritik me PD dhe opozitën, vlerësoi sonte qëndrimet e Bashës në Opinion. I ftuar për të komentuar intervistën me Fevziun, Haxhiu u shpreh se e folura e Bashës, përmbajtja dhe mesazhet e tij ishin për t”u vlerësuar, shumë korrekte dhe se si duhet të jetë një lider i së ardhmes.


Në vecanti, analisti, theksoi se i pëlqeu deklarata e kreut të Opozitës në mbyllje të emisionit, kur shpalli se ai premton një Shqipëri normale, me ekonomi normale dhe jetë normale.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas