Aktualitet

Bayern Munchen në alarm, mbrojtësi Sule rezulton pozitiv me koronavirus
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:55 - 02/11/20 |
mapo.al

Futbollisti i Bayer Munchen, Niklas Sule ka rezultuar pozitiv me koronavirus.Lajmin e ka konfirmuar vetë skuadra bavareze përmes një njoftimi në faqen zyrtare në rrjetet sociale.


 

Sule do të izolohet në shtëpinë e tij dhe do të humb ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Salzburgut.


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas