BE nuk çeli negociatat me Shqipërinë, Rama sulmon opozitën

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas mbledhjes së Këshillit Europian sot në Luksemburg. Pavarësisht vlerësimeve pozitive, BE vendosi të mos hapë këtë verë negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Një vendim i tillë mendohet të merret në muajin tetor. Postimi i Ramës Lajm shumë pozitiv nga Europa në rrugën e çeljes së negociatave😁Pavarësisht luftës … Continue reading BE nuk çeli negociatat me Shqipërinë, Rama sulmon opozitën