ShowBizz

Beatrix Ramosaj e zhytur në shkumë, publikon foto nga vaska


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:16 - 07/06/20 |
mapo.al

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është tepër aktive në rrjetet sociale duke publikuar fotografi dhe video nga përditshmëria e saj.


Së fundmi këngëtarja ka shpërndarë në Instagram një fotografi nga vaska, ku shihet e mbuluar me shkumë.


   View this post on Instagram

 

@fashionnova | Good night Prishtina 🌙 Feels soo good to be back. ✨💗 #birthdayweek ♊️🥳 fashionnovapartner

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Ramosaj është kthyer në Prishtinë pas një kohe të gjatë. Në përshkrimin e fotos modelja shprehet së është e lumtur që ndodhet në Prishtinë.

 

View this post on Instagram

 

I see. I feel. I am. ✨🌸 @revolve #revolveme

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Natën e mirë Prishtina, ndihem shumë mirë pas rikthimit”, ka shkruar ajo.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas