Aktualitet

Bebe Rexha “çmend” kalimtarët, tregon më shumë sesa duhet (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:43 - 21/07/21 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaftë aktive në rrjete sociale, ajo vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.


Bebe vazhdon t’i gëzohet suksesit të albumit të saj më të ri, “Better Mistakes”. E teksa po shijon suksesin, Rexha nuk po heziton që t’i kalojë herë pas here netët e verës jashtë me familjen ose shoqëri.


Duke u shquar për paraqitjet e saj provokuese, artistja shqiptare bëri një dalje mjaft të guximshme rrugëve të Los Angelesit.Në disa fotografi të ndara me ndjekësit në rrjetin social “Instagram” , Rexha është dukur shumë tërheqëse dhe mjaft ngacmuese, teksa ishte veshur me një palë rroba të zeza.
<
>
Bebe Rexha4 Bebe Rexha3 Bebe Rexha2 Bebe Rexha1

Ajo e kishte lënë tërësisht të hapur pjesën e dekoltesë, duke bërë kështu që të vihet në pah pak nga gjoksi i saj atraktiv.Në një prej imazheve, ajo ka mbuluar gjoksin me një emoji zemre të zezë, duke bërë kështu të ditur se dekolteja e saj ishte mjaft e hapur sa për të zbuluar më shumë se që duhet në ndonjë kënd të caktuar.

1


Etiketa:

Pas