ShowBizz

Bebe Rexha e sëmurë prej ditësh: Nuk marr dot frymë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:59 - 05/08/20 |
mapo.al

Bebe Rexha i është drejtuar Instagramit, kësaj radhe jo për të ndarë ndonjë të re në lidhje me projektet e saj muzikore, por për t’u treguar fansave se është në një gjendje jo të mirë shëndetësore.


Këngëtarja shqiptare ka treguar se po vuan nga infeksioni i sinuseve, problem ky i shkaktuar nga një aksident i vogël.


Bebe shprehet nuk merr dot frymë dhe se ndihet shumë e lodhur.


“Jam kaq e lodhur, dua vetëm të marr frymë me hundë, është gjithçka që dua. Kam marr një infeksion të sinuseve prej 10 ditësh dhe jam thjesht e mbaruar”, -shprehet Bebe Rexha në videot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram.


Infeksioni i sinuseve shoqërohet me dhimbje koke, djegie grykësh dhe vështirësi në frymëmarrje.


Etiketa:

Pas