ShowBizz

Bebe Rexha emocionohet nga veprimi i fansit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:54 - 13/05/20 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, është një emër i dashur në fushën e muzikës. Fansat ia kanë shprehur jo rrallë herë admirimin që ndjejnë ndaj saj në forma të ndryshme.


See the source image


Bebe publikoi një video, në të cilën shfaqet me një bluzë që mban emrin dhe mbiemrin e saj si dhe numrin 89, e cila ishte dhuratë nga një fans.


“Një fans e bëri këtë”, është mbishkrimi që Bebe Rexha vendosi në video.


See the source image


Artisja gjatë izolimit i ka kushtuar kohë projekteve të reja muzikore dhe ka qënë gjithmonë aktive në rrjetet sociale për të përkrahur ndjekësit dhe për ti këshilluar gjatë kësaj situate pandemie.

See the source image

See the source image


Etiketa:

Pas