ShowBizz

Bebe Rexha, foto provokuese pas votimit në zgjedhjet e SHBA-sëBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:50 - 16/10/20 |
mapo.al

Këngetërja me famë botërore Bebe Rexha me një postim tejet provokues u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve të SHBA që të votojnë dhe të japin obligimin e tyre si qytetarë.


Menjëherë pas votimit Bebe ka publikuar një foto në ‘Instagram’ mjaft provokuese, ku shfaqej me një bluzë transparente.
Ajo kishte mbuluar njërin gjoks me një stampë ku shkruhej “Unë votova”, teksa ka marrë vëmendjen e të gjithëve me foton e nxehtë.


“Unë votova, shpresoj se edhe ju po e bëni gjithashtu”, shkruan këngëtarja krahas postimit të saj.


Kujtojmë që ditë e martë në Amerikë u mbajtën zgjedhjet presidenciale.

Populli amerikan ka votuar për dy kandidatët në garë, Donald Trump dhe Joe Biden.


Etiketa: , ,

Pas