Aktualitet

Bebe Rexha jep këshillën që çdo të riu do t’i interesojë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:53 - 23/06/21 |
mapo.al

Bebe Rexha gjatë një interviste me pyetje dhe përgjigjie ka zbuluar disa detaje të reja mbi jetën e saj. Ajo ka treguar se i pëlqen të përfundojë studimet në psikologji.


Ndër të tjera këngëtarja është shpehur e gatshme për të ndihmuar të rinjtë që e duan muzikën dhe preferojnë të ndjekin një ëndërr të tillë.


Bebe ndan këshillën që do t’ia jepte vetes po të kthente kohën pas dhe çdo të riu“Do t’i thosha vetes të marr frymë thellë, të jetoj në moment dhe të mos e marr gjithçka afër zemrës. Kam qenë shumë e egër me veten. Akoma jam, por do doja që atëherë të kisha qenë më pak dhe ta shijoja më shumë momentin sepse tregohesha shumë e ashpër.
Isha shumë e etur për të bërë gjëra që në moshën 16-veçare. Thojaçfarë ka tjetër”, “ç’pritet më tej, “pse po e bëj këtë?”, “pse nuk mund ta bëj atë?”. Do doja ta kisha shijuar më shumë rrugëtimin. Do t’i thoja vetes: “Merr frymë thellë dhe ngadalësohu, nuk je as para dhe as prapa të tjerëve”.1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas