ShowBizz

Bebe Rexha: Meshkujt tremben nga fama ime
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:31 - 10/06/20 |
mapo.al

 


Po bëjmë shumë kohë që nuk e kemi parë Bebe Rexhën në krahët e një mashkulli.


Dhe ka qenë vetë këngëtarja që ka konfirmuar që lidhjet e saj të dashurisë kanë qenë të shkurtra në më të shumtën e herëve. 


 


Në një intervistë për revistën ‘Healthy’, ajo ka treguar se për momentin është e fokusuar tek projektet dhe se nuk ka asnjë në zemrën e saj. E pyetur në lidhje me raportet që ka pasur me djem të botës së showbiz-it, bukuroshja shqiptare u shpreh se fama ka ndikuar që ajo të heqë dorë nga meshkujt.

 

View this post on Instagram

 

Okay? 😃🥰😘

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

“Unë mendoj se të qenit e famshme i ka frikësuar shumë meshkujt. Shumë herë, ata duan një vajzë që është e butë dhe e rezervuar dhe kjo nuk jam unë. Unë nuk kam filtër. Dua të them atë që dua. Nuk kam kohë për drama”, ka thënë Bebe për revistën.

 

View this post on Instagram

 

Day 64 of Quarantine. My roots are growing in and it looks like the black hair is trying to make a comeback.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on


Etiketa:

Pas