ShowBizz

Bebe Rexha si një shqiponjë e vërtetë… ‘ndez’ rrugët e Parisit…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:45 - 21/09/18 |
mapo.al

Bebe Rexha shfaqet shumë elegante në rrugët e Parisit. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka udhëtuar për në Paris me ekipin dhe vëllain e saj.


Ndërsa ajo është shprehur shumë e lumtur dhe e emocionuar që po udhëton për në kryeqytetin e bukur të Francës, ajo merr menjëherë vëmendjen e fansave me veshjen e saj, shkruan Gazeta Express.


Bebe shfaqet në rrugët e Parisit me një veshje të zezë që i shfaq për mrekulli trupin, ndërsa ajo që vërehet është se Bebe ngjason në shqiponjën që është në flamurin kombëtar shqiptar.


 1


Etiketa: , , ,

Pas