ShowBizz

Bebe Rexha s’resht së provokuari, kërcen twerk në mes të rrugës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:30 - 23/10/19 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është pikasur nga hera për shpirtin e saj të lirë dhe natyrën provokuese.


Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një video ku shfaqet duke interpretuar në mes të rrugës një kërcim mjaft sensual (twerk), ndërkohë që nuk stepet aspak nga prania e njerëzve të shumtë.


Risjellim në vëmendje se për 30-vjetorin e lindjes, Bebe Rexha publikoi një foto ku shihej veçse me të brendshme, teksa bënte sparkatën në tokë.


 Etiketa:

Pas