Aktualitet

Bebe Rexha tërbon rrjetin me këtë foto provokuese


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:11 - 05/09/21 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, gjatë këtyre ditëve do të jetë në Itali. Ajo shkoi atje për promovimin e koleksionit më të ri nga “Dolce dhe Gabanna”, teksa pas përfundimit të eventit, duket se ka gjetur më në fund pak kohë për pushime me të dashurin e saj.


Rexha i ka mbajtur vazhdimisht të azhurnuar fansat për momentet e këndshme që po shijon atje, duke publikuar fotografi dhe video gjatë pushimeve që po i shijon në jahtin luksoz birgjeve të Italisë.


Duke qenë gjithnjë e çiltër me fansat e saj, 32-vjeçarja nuk heziton që të ndajë me ndjekësit edhe imazhe të linjave të saj trupore apo paraqitjeve të ekspozuara.Së fundmi, interpretuesja e hitit “The Way I Are” ndau me ndjekësit e saj në InstaStory një video, ku shfaqte të pasmet e saj atraktive, teksa ndodhej në jaht.

Me gjithë kilogramët e tepërt dhe strijat në trup, Bebe Rexha nuk nguron t’ua tregojë fansave dukjen e saj natyrale, duke thënë se të pranuarit veten ashtu siç është, e bën të ndjehet më mirë.

Ajo shpesh ka bërë paraqitje të tilla dhe pavarësisht kritikave për madhësinë e saj, Rexha vazhdon të tregojë me krenarin trupin e saj të kolmë.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas