ShowBizz

Bebe Rexhe shfaqet nudo në videon e funditBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:29 - 16/06/20 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka ndarë më fansat një video qesharake në TikTok ku shfaqej pranë pishinës së saj.


30-vjeçarja filloi të vishej ngadalë deri sa veshjet e saj papritmas u zhdukën dhe ajo mbeti e mbuluar vetëm me një kapele.


Bebe e nisi videon me një fustan të zi pas trupit, dhe më pas me bikini për të përfunduar me vetëm një kapele që mbulonte trupin e saj. 


 

 

View this post on Instagram

 

Strike a pose

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas