Bota

Befason Hamilton: Pse të mundohem kur bota është kaq rrëmujë

               Publikuar në : 18:53 - 15/10/19 |
mapo.alm

Një mesazh befasues nga Lewis Hamilton ka habitur të gjithë pasditen e së martës. Anglezi ka postuar një mesazh në rrjetet sociale, duke kritikuar situatën në botë. “Sinqerisht, dua të heq dorë nga gjithçka,” shkruan ai në Instagram.


“Të zhdukem komplet. Pse të mundohem kur bota është një rrëmujë kaq e madhe dhe njerëzve nuk u intereson. Do të largohem për një kohë për të reflektuar. Faleminderit juve që e doni botën.”

Etiketa: , ,

Pas