ShowBizz

Bëhet pis me baltë dhe pastaj… shikoni si lahet Kim Kardashian


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:51 - 31/10/18 |
mapo.al

Edhe uji më i akullt do të bëhej ‘prrush’ po të binte mbi trupin e saj… Megjithatë Kim Kardashian duket se lahet si “qëmoti”.

37-vjeçarja është fotografuar nga “Daily Mail”, duke punuar për një set fotografik ku pozon me bikini, ndërsa në një nga fotot shihet duke larë trupin si në kohët e vjetra.


Me një gjym balte dhe me një kanaçe ajo bën sikur lan hiret e saj, por në fakt vetëm sa ka ndezur edhe një herë ndjekësit e saj në mbarë botën me këto foto që të lënë pa frymë…
<
>
c-1 kim1-1 kim2-1 kim3 kim4 kim5 kim6 kim7 kim8 kim9 kim10 kim11 kim12 kim13 kim-cover-mami kim-lajmi-1 sec_25836046-6b2a
1
Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas