Aktualitet

Bëhuni gati! Xhensila Myrtezaj ka përgatitur një surprizë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:05 - 23/03/21 |
mapo.al

Xhensila Myrtezaj është padyshim një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar dhe këtë e kanë treguar gjithmonë shifrat e klikimeve në këngët e saj.


Vit pas viti Xhensila ka realizuar dhjetëra hite dhe shpesh ka bashkuar forcat me artistët më në zë për të sjellë projektet më të bukura muzikore.


Dueti i fundit që ajo solli ishte me Ardian Bujupin në verën e vitit të shkuar, që u kthye shumë shpejt një super hit.“Panorama” vazhdon të dëgjohet ende dhe sot e pavarësisht se nuk kishte klube të hapura ku mund të luhej, kënga rezultoi si më e suksesshmja e 2020-s.
 Për këtë vit, këngëtarja ka përgatitur një tjetër surprizë që do të vijë shumë shpejt. Xhensila ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram pamje nga videoklipi i saj i ri, teksa shkruan krahas postimit:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

“Prive” ka mësuar se këngëtarja do të bashkëpunojë me Getoarin dhe Majk. Sipas burimeve kënga është në punim e sipër dhe do të publikohet gjatë muajve në vijim, por ende nuk ka një datë të saktë. Gjithashtu thuhet se Xhensila do të sjellë edhe projekte të tjera solo e bashkëpunime, që po ashtu mendohet se do të jenë shumë të suksesshme.

1


Etiketa:

Pas