ShowBizz

“Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”, Elhaida i kthehet ndjekësit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:01 - 02/04/19 |
mapo.al

Këngëtarja Elhaida Dani është pikasur për zërin dhe interpretimin skenik që në daljet e saj të para. Së fundmi, ajo ka treguar përmes disa postimeve në rrjetin social “Instagram” se është shkëputur nga angazhimet profesionale dhe se po pushon për disa ditë në Doha, Katar. Mirëpo, një ndjekës është shprehur se pushimet disa ditore të sajat janë të financuaran nga një sheik, të cilit medoemos i duhet t’ia plotësojë dëshirat. Elhaida nuk ka ngurruar t’i kthejë përgjigje.


“Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë. Të rroftë vizita!”– ka shkruar ndjekësi poshtë një videoje të publikuar të Elhaidës nga Doha. “Bravo! Sipas teje që një femër të udhëtojë dhe të paguajë për jetën e saj, ka nevojë për Sheik? Më vjen keq për ty! Familja ime më ka edukuar ndryshe! Ciao”– i është kundërvënë Elhaida.

Lexo edhe :  VIDEO/ Elhaida Dani rikthehet në Instagram, çfarë do ndodhë në 20 shtator?4


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas