ShowBizz

Belen Rodriguez “dhuratë” fansave, pozon nudo në Instagram

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:16 - 26/08/18 |
mapo.al

Belen Rodriguez u ka bërë një dhuratë të veçantë ndjekësve të saj të shumtë në Instagram, duke postuar një fotografi tërësisht nudo.


Me sy të mbyllur dhe drita që i ndriçojnë trupin e zhveshur, Belen e shoqëron foton me përshkrimin: “Piel” (Lëkurë).


Me pushime në Ibiza, “showgirl”-i argjentinas tregon veten ashtu si e ka bërë nëna, duke bërë që fansat ta mbushin më “like” dhe komente.
Etiketa: , , , ,

Pas