ShowBizz

Bella Hadid shfaqet e zhveshur nga pishina
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:51 - 29/06/20 |
mapo.al

Bella Hadid padyshim është një ndër emrat më të dëgjuar dhe më të famshëm në fushën e modelingut. Ajo është bërë pjesë e shumë brendeve të njohura të veshjeve, duke u renditur edhe një ndër modelet më të paguara, shkruan The Sun.


23-vjeçarja përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka dëshmuar edhe njëherë se di të lë gojëhapur të gjithë ndjekësit e saj.


Teksa shihet e shtrirë, Bella ka lënë pak vend për imagjinatë, ndërsa ka vënë në pahformat trupore.


Bella kishte vendosur që të merrte pak rreze dielli nga pishina në shtëpinë e nënës së saj, Yolanda Hadid. Por, përveç figurave trupore të saj, ajo çka tërhoqi vëmendjen ishte edhe dukja e saj pa grim.


 


 

 

View this post on Instagram

 

Flower child🍯💛

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

 

 

 


Etiketa:

Pas