Arkiva

“Bëmë baba të të ngjaj”
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:47 - 14/01/15 |
mapo.al

Kur ai mori fillimisht rolin e James Bond në mesin e viteve ’90, James Bond vlerësohej për fizikun, pamjen dhe aftësitë në aktrim.


I gjatë 1.85 metra, ai ishte ideal për rolin.


Por aktori irlandez ka një djalë edhe më të gjatë se ai.Dylan është model.


Në ditëlindjen e tij të 18-të, të dy u fotografuan duke bërë pazar në Malibu, Kaliforni.


brosnan

Longer than daddy's long legs: Model Dylan, who turned 18 on Tuesday, towered over his 6'1" fatherWell read: The pair stopped at a news stand to pick up some reading material before driving offNew role: In November, it was revealed that Dylan would fromt Saint Laurent's campaigns after he was spotted by creative director Hedi Slimane in Malibu in AugustPas