Sport

“Bëmë shumë mirë që larguam Sanchez-Lukaku”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:04 - 17/10/19 |
ro ot

Trajneri i Manchester United, Solskjaer, ka folur në lidhje me largimin e dyshes Lukaku-Sanchez te Interi, duke vazhduar me qëndrimin e mbajtur gjithmonë: “Janë të mirë, shënojnë, luajnë, por ne morëm vendim të drejtë dhe bëmë shumë mirë që i hoqëm! Kaq mund të them. Kemi të rinj që po formojnë grupin dhe japin gjithçka për këtë fanellë. Jam i bindur se me kalimin e kohës Manchester United do të ngrihet”.


1


Etiketa: , ,

Pas