Aktualitet

Ben Blushi dorëhiqet nga Top Channel, zbulohet emaili


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:56 - 02/12/21 |
mapo.al

Ben Blushi nuk do të jetë më drejtori i Përgjithshëm i Top Channel.


Mësohet se Blushi ka dhënë dorëheqje ditën e sotme nga media e njohur të cilën e drejtonte prej katër vitesh.


Ai ka njoftuar dorëheqjen me anë të një e-maili.Në këtë mesazh që i është dërguar drejtuesve të Top-Medias, Ben Blushi saktëson se po largohet nga kjo detyrë dhe po le median e njohur shumë herë me të shëndetshme dhe më të besueshme seç e gjeti katër vite më parë.
“Duke nisur nga sot nuk do jem më në Top Channel. Me bindjen se sot po largohem nga një kompani më e shëndetshme, më e besueshme dhe më e madhe në krahasim me atë që gjeta para katër vitesh, ju uroj të gjithëve punë të mbarë. Ben Blushi,”- shkruhet në e-mail.8


Etiketa: , ,

Pas