Aktualitet

“Bën strategji”, Ana Kauri thumbon konkurrenten e re të “Për’puthen”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:22 - 17/04/21 |
mapo.al

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e “Për’puthen”, e cila trazoi menjëherë ujërat në emision dhe “përçau” çiftin Sindi-Murat.


Ajo zhvilloi takimin e parë me Muratin ku u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa situata e këtij të fundit me Sindin agravoi. Përballja e dyshes nuk ishte aspak e këndshme, teksa Sindi i kërkonte llogari duke u justifikuar me faktin se kishte investuar në “lidhjen” e tyre, ndërsa Murati nga ana tjetër shprehu pëlqim për Olën dhe kërkoi që Sindi të tërhiqte deklaratën e saj, se ishte në “Për’puthen” vetëm për Muratin.


Gjatë këtyre ditëve janë publikuar pamje të Sindit në prapaskenë, ku është dukur tepër e prekur nga situata dhe ka shpërthyer në lot, duke iu drejtuar Muratit me fjalët “Më ke lënduar shumë”.Ditën e djeshme u transmetua takimi i dytë i Olës dhe Muratit, ndërsa Mevlani e komentoi afrimitetin e Olës si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.
Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”– shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”- ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re.

2


Etiketa: ,

Pas