Aktualitet

Bëni kujdes me buxhetin, do të ketë surpriza – Horoskopi i ditës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:20 - 22/07/21 |
mapo.al

Demi
Marsi dhe Venusi do e bëjnë ditën e sotme shumë të bukur dhe emocionuese. Pranë partnerit do të ndiheni më të plotësuar. Sa i përket buxhetit, është më mirë që ta riorganizoni sepse përndryshe do të keni probleme.


Binjakët
Një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje, që duhet ta ndjejnë veten të sigurtë në shumë aspekte. Jeni shumë dinamikë dhe pasionantë.


Gaforrja
Sektori më i favorshëm për ju sot pritet të jetë ai i punës. Probleme të vogla shëndeti vijnë më shumë nga stresi i kësaj periudhe.

Luani
Ditë shumë e mirë do të jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do të jeni të sinqertë me atë që keni në krah dhe do bëni më të mirën për ta çuar marrëdhënien në një tjetër stad. Në planin financiar mos ndërmerrni rreziqe.Virgjëresha
Ditë e veçantë do të jetë kjo e sotmja për ata qe janë në një lidhje. Do e dashuroni partnerin/en si asnjëherë më parë. Në planin financiar keni për të pasur probleme, por miqtë dhe familjarët nuk do ju lënë në baltë.

Lexo edhe :  Të lindurit e kësaj shenje duhet të shmangin kurthet e provokimet - Horoskopi


Peshorja
Pritet të jetë përgjithësisht një ditë e mirë për ju. Surprizat mund t’ju vijnë andej nga nuk e prisni.

Akrepi
Jeta juaj në çift gjatë kësaj dite dhe mund të sjellin probleme të mëdha. Edhe në planin financiar nuk duhet të tregoheni të palogjikshëm.

Shigjetari
Në përgjithësi nuk ju mungojnë as idetë dhe as krijueshmëria, por konfuzioni që krijoni ju vetë do t’ju bëhet pengesë.

Bricjapi
Parashikohet një ditë në përgjithësi e qetë dhe pa shumë zhvillime, ndonëse nuk do të mungojë ndonjë ndodhi e papritur. Një “mea culpa” nga ana juaj mund të bëjë të përmirësohen raporte me partnerin.

Ujori
Me financat do të dini si të veproni dhe nga ana tjetër do të merrni edhe disa promocione nga puna.

Peshqit
Sot do ndiheni të motivuar, por kujdes, sepse kjo mund të bëjë që të hidhni hapa të nxituara.

60


Etiketa: , ,

Pas