KMR

Bëni shumë kujdes! Ja çfarë parashikon horoskopi për ju


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:58 - 23/09/18 |
mapo.al

Dashi-Këshillohet që këtë të diel ta kaloni me familjen, sidomos nëse ka disa çështje të cilat duhen riparë. Mundohuni që të jeni gati për tu përballur me disa sfida profesionale të cilat do të vënë në provë durimin tuaj. Takimet janë mjaft të favorizuara.


Demi -Parashikohet një ditë e cila do ju lejojë që të arsyetoni më mirë lidhur me disa strategji që keni ndjekur në të kaluarën dhe që tani duhet të modifikohen. Këshillohet që të mos tregoheni kokëfortë, por të jeni më shumë pjesëmarrës, pasi horoskopi i kësaj dite hap një periudhë të rëndësishme, sa i takon një projekti të ri.


Binjakët-Duhet të ndiheni të lirë që të ndiqni instinktin tuaj, sidomos në ato çështje që kanë të bëjnë me zemrën. Do të keni një pavendosmëri e cila ju bën nervoz, por mos shkarkoni çdo trysni në punë, ose në të kundërt rrezikoni që të bëni ndonjë gabim.Gaforrja-Mos u ikni ndryshimeve, pasi bëhet fjalë për një periudhë të rëndësishme, për të përcaktuar qartë prioritetet tuaja profesionale. Disa vendime që duhet të merrni ju nervozojnë, por mos u dekurajoni! Intuita e mirë do ju vijë në ndihmë, ndërsa orët e mbrëmjes do ju shohin më romantikë.
Luani-Hapet një fazë mjaft ngacmuese nga pikëpamja sentimentale, sidomos nëse ndiheni gati për të nisur një aventurë të re. Këshillohet që të refuzoni të gjitha ato oferta që nuk ju duken të përshtatshme me pritshmëritë tuaja.Virgjëresha-Po afron një ditë e cila ju fton që të tregoheni tolerant dhe të durueshëm. Do të dini të jeni krenarë dhe kokëfortë dhe është pikërisht kjo arsyeja që shpesh ju konflikton me bashkëpunëtorët. Në dashuri duhet të bëni kujdes!

Lexo edhe :  Këto janë sjelljet që urren çdo shenjë e horoskopit tek të tjerët

Peshorja-Kjo është një periudhë shumë e mirë për të zgjeruar rrjetin miqësor dhe për të bërë njohje të reja. Megjithatë nuk duhet të lini pas dore disa aspekte të jetës tuaj sentimentale, të cilat mund të minojnë stabilitetin e një raporti të lindur prej pak kohësh. Mjaft të favorshme janë çështjet e biznesit.

Akrepi-Pas një jave të ngjeshur me punë, kjo fundjavë do ju lejojë që të pushoni dhe të mendoni më shumë për veten tuaj, çështjet e ndjenjave dhe familjen. Në dashuri do të keni momente tensioni me partnerin/en, ndaj bëni kujdes me fjalët.

Shigjetari-Mundohuni që të mos ulni kokën para kohe, sidomos nëse në dashuri po përballeni me disa keqkuptime me partnerin/en. Do të jeni më të komunikueshëm dhe të besueshëm, dhe kjo aftësi do të sheshojë çdo debat të ndezur.

Bricjapi-Kjo e diel do ju gjejë të angazhuar në gjetjen e zgjidhjeve për disa probleme profesionale, të cilat duhet të zgjidhen brenda afatit.

Ujori-Mundohuni që të mos i çoni dëm energjitë tuaja, sidomos nëse ka disa mundësi profesionale të cilat duhen kapur fluturimthi. Dashuria parashikohet me zhvillime të rëndësishme, por duhet të jeni gati për të bërë një ballafaqim.

Peshqit-Kjo fundjavë ju këshillon që të mos jeni ziliqarë ndaj suksesit të një pjesëtari të familjes ose partnerit/es. Jeni në një fazë të rëndësishme transformimi, ndaj duhet të dini të menaxhoni më mirë emocionet, sidomos në vendin e punës.

1


Etiketa: , ,

Pas