Aktualitet

Me BENZ luksoz-Përplasi gruan shtatzënë, i riu djali i ish-zyrtarit të policisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:27 - 10/06/21 |
mapo.al

Zbulohet identiteti i plotë i të riut që aksidentoi sot një 30-vjeçare teksa ecte në trotuar. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko”, në zonën e Porcelanit.


Mësohet se 19-vjeçari që drejtonte mjetin tip ‘Benz’ është Jehon Breçani, djali i Erzen Breçanit, ish-drejtues i lartë policie.


I riu teksa po drejtonte mjet “Benz” ka dalë nga rruga duke përfunduar në trotuar dhe për pasojë përplasi 23-vjeçaren me inicialet Xh.G. Kjo e fundit përfundoi në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë për jetën. Gazeta MAPO publikoi pamjet e aksidentit të frikshëm.

<
>
Aksidenti ne Tirane Aksidenti ne Tirane4 Aksidenti ne Tirane3 Aksidenti ne Tirane2 Jehon Breçani aksidenti

Në rrjetin social Facebook, 19-vjeçari shihet se ka postuar foto me makina luksoze si dhe video duke i dhënë makinës.

Lexo edhe :  Aksidenti me 4 viktima dje në Kosovë, pamje të rënda nga vendngjarja (FOTO)
I riu u shoqërua nga uniformat blu dhe ndodhet në ambientet e komisariatit nr.4 në kryeqytet. Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara me të cilën lëvizte 19-vjeçari.

<
>
Jehon Breçani3 Jehon Breçani Jehon Breçani4 Jehon Breçani5 Erzen Breçani Erzen Brecani dhe djali

LEXO EDHE:

Përplasi gruan shtatzënë dhe goditi pemën në trotuar, pamje nga aksidenti në Tiranë

 

130


Etiketa: , , , ,

Pas