Aktualitet

‘Benzi’ përfundon brenda në dyqan, plagosen 4 persona në Berat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:12 - 22/08/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Beratit.


Mësohet se një mjet tip “Benz” me targa AA 021 MS ka humbur kontrollin dhe ka hyrë brenda një dyqani me pajisje elektrike.
Për pasojë kanë mbetur të lënduar katër persona, këmbësorë. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë.
Ndërkohë, kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas