Aktualitet

“Bëra diçka…”/ Demi Lovato transformohet totalisht


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:04 - 19/11/20 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Demi Lovato është transformuar dy herë brenda tre ditëve në pamjen e saj, duke lënë të shtangur ndjekësit.


Teksa tre ditë më parë ishte shndërruar në një bjonde shpërthyese, në ceremoninë e famshme, Peoples’s Choice, sot, ajo është paaraqitur totalisht ndryshe.


Dhe, Demi ka vendosur të rruajë kokën, nga pas.“Kam bërë diçka”, ka shkruar ajo për 93 milionë ndjekësit në Instagram.
Kritikët dhe njohësit e show-bizit e kanë konsideruar si një veprim mjaft të guximshëm. 

1


Etiketa: , , ,

Pas