Aktualitet

Berat, hidhët nga kati i tretë i spitalit 55- vjeçari

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:24 - 05/03/13 |
mapo.al

Një 55-vjeçar është hedhur nga kati i tretë i spitalit në qytetin e Beratit. Policia bën me dije se viktima është  Nahir Hoxha. 55-vjeçari ishte i shtruar nëdownload (14) spital dhe eshte hedhur nga dritarja e dhomes.  Hedhja ka qënë fatale për Hoxhën. Ai ka humbur jetën menjëherë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.Pas