Aktualitet

Berat/ Mjeti del nga rruga dhe përplaset me murin, plagosen dy persona

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:01 - 27/07/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur këtë pasdite në Berat.Sipas informacioneve paraprake, një automjet me targë AA 135 BZ, ka dalë nga rruga duke u përplasur me murin në anë të rrugës.


Nga aksidenti ka mbeutr i plagosur N.Xh., dhe pasagjeri që ndodhej në automjet.
Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.Dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të një manovre të gabuar dhe shpejtësia tej normave të lejuara.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas