Aktualitet

Berat/ Sherr me thika mes dy familjeve, plagosen 5 persona

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:01 - 06/06/20 |
mapo.al

Një sherr me thika mes dy familjeve ka ndodhur sot pasdite në Berat, ku janë  plagosur 5 persona. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Barrikadë” dhe të plagosurit janë nga të dyja familjet.


Familjet e përfshira janë Zana dhe Alibeaj dhe sipas burimeve kjo ka ka ndodhur për shkak të mbjelljes së ullinjve.


Të plagosur nga familja Alibeaj janë tre persona, Drita Alibeaj, djali i saj Erjon Alibeaj dhe nipi Altjon Alibeaj.


 Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas