Aktualitet

Berat/ Ushtronin dhunë ndaj prindërve, 2 në pranga


               Publikuar në : 08:26 - 16/04/19 |
mapo.al

Një ngjarje sa e rëndë aq edhe e shëmtuar është konstatuar në qytetin e Beratit, ku fëmijët ushtronin dhunë sistematike ndaj prindërve të tyre. Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin A.XH. 32 vjeç dhe K.C. 25 vjeç. I arrestuari A.XH. ushtronte dhunë fizike ndaj nënës së tij 60-vjeçare. Mësohet se e lënduara M.XH. dhunohej sistematikisht nga i biri 32-vjeçar. Ndërkohë, shtetasi K.C. ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij 47 vjeçar.


Vijon…


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas