Aktualitet

“Berati i jep 3 mandate LSI-së”/ Maliqi: Populli kërkon ndryshimin e madh


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:53 - 12/04/21 |
mapo.al

Ditën e sotme, kandidati për deputet i LSI në Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, ka vazhduar takimet me banorë të thjeshtë të këtij qyteti nga ku thotë se, s’ka vaksinë që ia shëron plagët e 8 viteve këtij populli.


“Rilindja ti lërë marifetet me regjistra votash të komanduara, sepse shanset për të fituar i ka 0. Ky popull kërkon ndryshimin e madh më 25 prill. Berati i jep 3 mandate LSI-së, ndërsa Shqipëria i jep fitoren spektakolare Opozitës së Bashkuar.”,- shprehet Maliqi në një postim të tijin të shpërndarë në rrjetet sociale.


Postimi i tij i plotë:S’ka vaksine qe ia sheron plaget e 8 viteve ketij populli. Rilindja ti lere marifetet me regjistra votash te komanduara, sepse shanset per te fituar i ka 0. Ky popull kerkon ndryshimin e madh me 25 prill. Berati i jep 3 mandate LSI-se, ndersa Shqiperia i jep fitoren spektakolare Opozites se Bashkuar.

Lexo edhe :  LSI çon në KAS rezultatin e Durrësit, kërkon rinumërim dhe rivlerësim të votave


1


Etiketa: , ,

Pas