Aktualitet

Bëri publike lidhjen me Mark Frrokun, reagon ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:28 - 07/01/20 |
mapo.al

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj bëri dje publike lidhjen e saj me ish-deputetin Mark Frroku, përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. E lumtur përkrah tij, krahas fotove të realizuara nga një fotograf profesionist, Rudina shkruante: E di që e donit të gjithë, por po e mbaj për vete ekskluziven. Për të gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes. Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi.


Mirëpo, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i ish-bashkëshortit dhe babait të vajzës së saj, Aleksandër Varfajt. “Një ditë do të them le të shkojë gjithçka në djall dhe do lë djajtë të luajnë lojën”-shkruhet në postimin e tij në “Instastory”.


Risjellim në vëmendje se Rudina e bëri publike lidhjen me ish-deputetin pas shumë aludimesh dhe polemikash, të përforcuara pas hapjes së një restoranti luksoz në kryeqytet, të cilën e ka në bashkëpronësi me Mark Frrokun.
Lexo edhe:


“E dua”/ Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen me Mark Frrokun, publikon foto me ish-deputetinEtiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas