Aktualitet

Berisha: 50-vjeçari i dhunuar ndërron jetë, policia fsheh ngjarjen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:50 - 16/05/19 |
mapo.al

Me anë të një postimi të bërë në rrjetin social ‘Facebook’, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një rast të rëndë.


Denoncimi ka ardhur përmes mesazhit të një qytetari që sipas tij policia ka fshehur një ngjarje dhune me pasojë vdekjen.


Mesazhi i plotë:


Fshihet nga narkopolicia krimi i shemtuar, rrahja me pasoje vdekjen e qytetarit ne Vlore!


Miq, fshehja e krimeve tipar i narkopolicise se Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit!

Miq, cdo dite qytetaret denoncojne narkopolicine per fshehje te krimeve.
Shkaku kryesor i ketij qendrimi kriminal eshte sepse narkos me uniforme jane autore te tyre ose krimet jane kryer nga bandat e partise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor të përshëndes.
Një qytetarë me emrin Alfred Deliaj rreth 50 vjeç.
Para 3 ditësh u gjënd në sheshin e flamurit i rrahur me fraktura në kokë.
Sot ndëroj jetë.
Familjarëve në fillim u tha që ishte aksident..,më pas nuk thanë më asgjë.
Askush nuk e raportit nga mediat, apo komunikatë nga policia e shtetit.
Terr informativ verifikojeni.
Të uroj shëndet.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas