Aktualitet

Berisha: Banditët e Ramës dhe Ballës po terrorizojnë numëruesit në Elbasan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:28 - 26/04/21 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një qytetari, lidhur me situatën e numërimit të votave në KZAZ-të e Elbasanit


Sipas denoncuesit, kryeministri Rama dhe Taulant Balla kanë rrethuar me banditë KZAZ-të dhe kanë vendosur në terror numëruesit për të manipuluar rezultatin.


 Ndërkohë që në KZAZ e Elbasanit ndodhet dhe ambasadorja e SHBA Yuri Kim e cila ka mbërritur pak më parë, për të parë nga afër procesin e numërimit.Lidhur me situatën që Berisha denoncon, ambasadorja nuk ka konstatuar asnjë shqetësim gjatë porononcimit për mediat.Statusi i Berishës

Breaking News!

Ndal terrorit në KZAZ e Elbasanit!

Edi Rama dhe Taulant Bego Yaris kanë rrethuar me banditë KZAZ dhe kanë vendosur në terror numëruesit dhe diktojnë rezultatin! sb

Lexo edhe :  Porositi dy vrasje, Prokuroria e Elbasanit çon në SPAK dosjen e Erjon Alibejt

Pershendetje dr Berisha. Prej disa orësh banditë të armatosur kanë rrethuar KZAZ e Elbasanit dhe kanë krijuar një klimë terrori dhe terrorizojne numeruesit. Policia jo vetëm nuk ndërhyn për largimin e tyre, me sa duket i ka ftuar vetë. Ju lutem bëje publike.

1


Etiketa: , ,

Pas