Berisha: Basha kryeministrër në 2021, kam një këshillë për opozitën

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në ‘Çim Peka Live’, deklaroi se Lulzim Basha do të jetë kryeministër në 2021. Më tej, Berisha tha se opozita duhet të kontaktojë elita shqiptare në Europë dhe SHBA. I pyetur nëse do të jetë deputet vitin e ardhshëm, Berisha u shpreh se nuk ka një projekt konkret por shtoi … Continue reading Berisha: Basha kryeministrër në 2021, kam një këshillë për opozitën