Aktualitet

Berisha: Burri i Spiropalit emërohet shef i tenderave në OST dhe ka këshilltare gruan e Veliajt
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:09 - 25/02/20 |
mapo.al

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar emërimin e burrit të Elisa Spiropalit si shef i tenderave në OST. Sipas Berishës, burri i Spiropalit do të ketë si këshilltare, gruan e kryebashkiakut  të Tiranës Erion Veliaj.


Supereksperti i tenderave, famozi Salarion lumturon dyfish Elizen Spiropalin!


Ai emerohet per besnikeri shef i tenderave te qindramilonesh te OST!Salarioni famoz qe i rrembeu jo vetem zemren Elizes por edhe firmen per tendera me kushon, ka per keshilltare ligjore Ajolen, bashkeshorten e Lal Plehut.


Parate duhet te mbeten brenda familjeve!


Lexoni hetimin e gazetarit investigativ“, – shkruan Berisha duke iu referuar një shkrimi të portalit Boldnews.


Etiketa: , , ,

Pas