Berisha: Çfarë aksioni do ndërmarr ndaj Lulzim Bashës

Ish-kryeministri Sali Berisha, tashmë i përjashtuar nga grupi parlamentar i Partisë Demokratike, tha në emisionin ‘Zonë e Lirë’ se aksioni i tij ndaj Lulzim Bashës është konsulta dhe debati me anëtarët e PD, drejtuesit e PD. Së pari tha Berisha, për mënyrën si Basha vendosi ta përjashtojë. Ish-kryeministri tha se Lulzim Basha me këtë veprim, … Continue reading Berisha: Çfarë aksioni do ndërmarr ndaj Lulzim Bashës